KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2004 yılında kurulan firmamız mesleki anlamda kendini kanıtlamıştır.Kalıpçılık,plastik enjeksiyon,metal enjeksiyon,sıcak dövme kalıplarındaki uzmanlığımızı geliştirerek müşteri memnuniyetinden taviz vermeden bugün piyasada işine,sözüne güvenilir bir firma olarak haklı yerini almıştır.Ağırlıklı plastik kutu üretimimiz;kalıp,tarımsal sulama,av silah sanayi,otomotiv sanayi,atık su sistemleri,ambalaj sanayi üzerinedir. 2011’de piyasadan gelen talepler üzerine torna,freze kesici takımları ve tutucuları için ambalaj plastik kutu imalatına başlayıp kesici takım ve hırdavat sektöründe hizmet vermekteyiz.
HAKKIMIZDA
VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

IMMETAL MAKİNA PLASTİK olarak amacımız müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak teknik özelliklerde,uygun miktarda ve zamanda üretim yaparak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmak,kalitemizi göstermek ve şirketimizin pazar payını,rekabet gücünü artırmaktır. Kalite Güvence sistemimizin kusursuz bir şekilde yürütülmesi,geliştirilmesi tüm IMMETAL MAKİNA PLASTİK çalışanlarının sorumluluğudur.Bu hedeflerimize ulaşabilmek için en önemli unsurlarımız,üretimden sevkiyata tüm safhalarda müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak,sürekli gelişme ve iyileştirmeyi sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Kalite yönetim sisteminin oluşturulması,geliştirilmesi,uygulanması,yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak,yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak,tedarikçi ve taşeronlarımızla birlikte;karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmaktır.
MİSYONUMUZ