HAKKIMIZDA

ANA SAYFA / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2004 yılında kurulan firmamız bu güne kadar Kalıpçılık sektörüne hizmet vermektedir. Plastik enjeksiyon, Metal enjeksiyon, Sıcak dövme kalıplarındaki uzmanlığımızı geliştirerek müşteri memnuniyetinden taviz vermeden bu gün piyasada sözüne işine güvenilir bir firma olarak haklı yerini almıştır. Ağırlıklı kalıp üretimimiz; tarımsal sulama, av silah sanayi, otomotiv sanayi, atık su sistemleri, ambalaj sanayi üzerinedir.

 

2011 de piyasadan gelen talepler üzerine; torna, freze kesici takımları ve tutucuları için ambalaj plastik kutu imalatına başlayıp Kesici takım ve hırdavat sektöründe hizmet vermekteyiz.

 

IM METAL MAKİNA KALIP olarak amacımız müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak teknik özelliklerde, uygun miktarda ve uygun zamanda üretim yaparak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmak, kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır.

 

Kalite Güvence sistemimizin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm IM METAL MAKİNA KALIP çalışanlarının sorumluluğudur.

 

Bu hedefimiz ulaşabilmemiz için en önemli unsurlarımız, üretimden sevkiyata tüm safhalarda müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak, sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlamak.

 

Kalite Yönetim Sisteminin oluşturulması, geliştirilmesi, uygulanması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, yüksek motivasyon başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak, tedarikçi ve taşeronlarımızla birlikte; karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi artırmaktır.

MEMNUNİYET
GÜVENLİ İŞCİLİK
100% KALİTE
KOLAY ULAŞIM